Skip to the content

Om oss

Norbits AS ble etablert i 2000 og er en solid leverandør av programvare og tjenester for forretningsdrift, butikkdata og logistikk.
Våre to hovedsatsningsområder er løsninger for kjeder innen faghandel, samt bransjeløsninger for bil- og dekkverksteder.

Målet vårt er å bidra til at du blir enda bedre med oss som leverandør.

Vår lange erfaring med utvikling av løsninger for butikkjeder gjør at vi nå kan levere noen av de kraftigste totalpakkene av dataløsninger som gir deg full kontroll helt fra produsent til sluttkunde.

Vårt andre satsningsområde er bil- og dekkverkstedsystem. Her har vi samarbeid med alle de største grossistleddene i Norge. Har du et Future produkt, vil det kunne kommunisere elektronisk med alle disse grossistene, og alt av priser og delekataloger ligger tilgjengelig i systemene.

Ansatte

Nils Ringheim

Daglig leder

nils@norbits.no

Carsten Hjeltnes

Systemutvikler 

carsten@norbits.no

Jostein Solstad

Systemutvikler

jostein@norbits.no

Frimann Vestrheim

Systemutvikler

frimann@norbits.no

Idar Vestrheim

Systemkonsulent

idar@norbits.no

Tore Birkeland

Systemutvikler

tore@norbits.no

Rune Antonsen

Systemutvikler

rune@norbits.no

Sigurd Friisvold

Systemkonsulent

sigurd@norbits.no

Sjur Rondestveit

Systemutvikler

sjur@norbits.no

Lurer du på noe?

Vi er her for å hjelpe deg og din bedrift til å bli best.
Vi tar gjerne en uforpliktende samtale med deg angående dine behov og hvordan vi får løst de.